Gasi li se proizvodnja Podravkinih pogona u Koprivnici?
Dok god država imao udio u Podravki ima i odgovornost za odluke koje donosi Uprava.
Ako su informacije koje ovih dana kruže po Koprivnici točne, HDS kao Stranka koja ima zastupnika iz 2. Izborne jedinice iz ove županije i koja ima dva od 151 predstavnika Hrvatskog naroda u Hrvatskom saboru, dakle dva predstavnika suvlasnika Podravke, tražimo jasan odgovor Uprave Podravke na pitanje gasi li se još jedna proizvodnja u Podravki.
Ustrojavanjem posebnog sektora za poljoprivredu očekivali smo povećanje ovakve proizvodnje, a ne gašenje pogona kao što se je već dogodilo sa pekarstvom, klaonicom i studenom.
Apsolutno nemamo ništa protiv da Podravka kupuje i gradi nove pogone i u drugim mjestima, ali smo protiv da se gase pogoni i tvornice u Koprivnici.
Pekmez od šljiva jedinstven je pro...









